O Heavenly

Malý obchodík, ktorý ukrýva veľké veci.

Poďme sa zahaliť do prírody od hlavy až po päty!.

HEAVENLY je oblečenie na každý deň, ktoré v sebe nosí dušu a odtlačky ľudských rúk. Kvalita materiálu a vyhotovenia je pre mňa vždy na prvom mieste. Lebo len z kvalitného oblečenia sa môžeme dlho tešiť.

Čo je pomalá móda?

Nie je to len fráza, je to životný štýl, ktorý som si rada osvojila. Pomalá móda nie je šitá vo fabrikách na druhom konci sveta ľuďmi, ktorí za svoju prácu nedostali férovú mzdu. Čaro mojich výrobkov spočíva vo veľkom podiele ručnej práce (ručne robené detaily, výšivky), preto ani nie je možné vyrábať ich masovo. Výrobný reťazec je veľmi krátky. Som to vlastne len ja alebo moje šikovné krajčírky. Máme tak čas na kvalitné vyhotovenie každého kusu. Pomalá móda nepodlieha trendom. Naše oblečenie je tu s vami dlho.

Začínam výberom kvalitného materiálu a končím výrobkom, ktorý vynosí niekoľko generácií. Pomalá móda nenudí. Vďaka nadčasovému dizajnu sú tieto kúsky stále in a ľahko kombinovateľné s oblečením, ktoré už doma máte. Nesnažím sa za každú cenu predať kolekciu, aby som v zápätí vyrobila novú. Úspešné kúsky sa vracajú a nové pribúdajú priebežne.

 

Ahoj, volám sa Júlia.

Túto značku som založila preto, aby ste aj vy mohli objaviť čaro ľanu - zdravého materiálu - ktorý sa skvelo nosí a super vyzerá. Zamilujte si ho tak ako ja!

Prírodné materiály, čistý štýl, láska k poctivej krajčírine a tradičným remeselným technikám sú vodiacimi niťami tohto konceptu. Stále pre vás vymýšľam nové strihy, také, ktoré vás neomrzia ani po niekoľkých sezónach.

Inšpiruje ma úcta k remeslu a bohatstvo slovenského ľudového umenia, ktorého punc chcem otlačiť aj vo svojich produktoch. Niekde výberom materiálu, inde zasa znovuoživeným vzorom alebo technikou.

Kľúčový je pre mňa výber materiálov, umelé vlákna tu nenájdete. Snažím sa vyberať priamo od výrobcu tak, aby som poznala nielen to, kde sa látka utkala, ale aj to, kde a ako bola vypestovaná rastlina, z ktorej pochádza.

Pri výrobe sa snažím zanechať čo najmenšiu ekologickú stopu. Látky sú európske, výroba lokálna a ani zvyšky nevyhadzujem. Využívam ich na tvorbu drobností, ktoré potešia. 

Ak teda hľadáte originalitu spojenú s kvalitou prevedenia, ste tu správne.

 

Tak teda – vitajte doma!

 

Júlia